Podsumowanie rundy jesiennej.

• autor: Morcin_20, 2011-11-20 12:28

Do sezonu 2011/2012 zespół seniorów Orła Szlichtyngowa przystąpił po spadku z klasy "O" do klasy "A", natomiast zespół juniorów po sezonie gry w Terenowej Lidze Trampkarzy Starszych, nowy sezon rozpoczął w Terenowej Lidze Juniorów Młodszych.

Runda jesienna obecnego sezonu wykonaniu obu drużyn nie była najlepsza. Zespół seniorów po 15 kolejkach zajmuje 14 miejsce w tabeli z dorobkiem 14 punktów. drużyna juniorów po 9 kolejkach z dorobkiem 10 punktów jest szósta w tabeli.

Juniorzy Orła Szlichtyngowa rozpoczęli sezon od remisu na wyjeździe z Mieszkiem Konotop 3:3. Następnie był mecz derbowy z Avią Siedlnica w Szlichtyngowej przegrany w kiepskim stylu 1:3. Po dwóch kolejkach zespół miał na koncie 1 punkt. Następne dwie kolejki juniorzy rozegrali na wyjeździe skąd przywieźli 3 punkty. W Trzebiechowie przegrali 2:0 z Piastem, a w Rudnie wygrali 1:5 z Czarnymi. W piątej kolejce na własnym boisku podejmowali ostatni zespół w tabeli po czterech meczach GKS Siedlisko z którym ... przegrali 1:2. Kolejny wyjazd nie przyniósł punktów. Mecz, w którym był do 65 minuty wygrywaliśmy 2:1 przegraliśmy w końcówce 2:5. Kolejne dwa spotkania graliśmy z mocnymi zespołami z Bytomia i Przybyszowa. Mecz z Odrą Bytom na własnym boisku wygraliśmy 2:0 po dwóch pięknych golach z rzutów wolnych wykonywanych przez Pawła Moskalewicza. Mecz w Sławie przegraliśmy 3:2, ale było to jedno z najlepszych spotkań w tej rundzie. W ostatnim meczu w rundzie jesiennej wygraliśmy z MKS-em Nowe Miasteczko 6-1. Zespół juniorów Orła  w rundzie jesiennej reprezentowali: D.Kowalski, A.Giertruga, B.Mieszczanowicz, B.Kubiak, O.Niemaczek, R.Paul, J.Similak, P.Skudlarek, P.Ciesielski, P.Moskalewicz, Sz.Czajkowski, N.Marciszyn, R.Królikowski, M.Bagiński, D.Paszkowski, K.Hrynowiecki, F.Berek i N.Wernicki.

Zespół seniorów po spadku z "okręgówki" w pierwszym meczu nowego sezonu w A klasie wygrał w Siedlisku 5-2. W 2 kolejce po emocjonującym meczu przegrywamy u siebie z Koroną Wschowa 3:2. W trzeciej kolejce rozgrywanej w środę przegrywamy na wyjeździe z Chynowianką Zielona Góra 3:0. Kolejny mecz to remis u siebie z Błękitnymi Lubięcin 2:2. Następnie notujemy serię dwóch porażek z Czarnymi Rudno 2:0 i na własnym boisku z Czarnymi Jelenin 3:5. W siódmej kolejce zespół nie pojechał na wyjazd do Trzebiechowa za co został ukarany walkowerm 3-0. Błękitni Świdnica byli naszym rywalem w ósmej kolejce. spotkanie zakończyło się zwycięstwem Orła 2-1. W kolejnym meczu jedziemy na derbowy pojedynek z Avią, który po fatalnej końcówce remisujemy 4:4 (do przerwy wygrywaliśmy 3-0). Kolejne spotkanie gramy u lidera w Przylepie. Po dobrej pierwszej połowie przegrywamy cały mecz 4-0. Ostanie pięć meczy gramy z różnym szczęściem. Przegrywamy u siebie z Amatorem Bobrowniki i na wyjeździe z Mieszkiem Konotop po 1-2, Wygrywamy u siebie z Drzonkowianką 4-2, by w następnej kolejce przegrać w Klenicy z Odrą 0-3 i w ostatnim meczu rundy jesiennej wygrywamy z Korą Niedoradz 7-0. Uzyskane wyniki dały na koniec rundy 14 punktów. strzeliliśmy 31 bramek przy 38 straconych. Po nie najlepszej rundzie jesiennej czeka nas trudna runda wiosenna.

W rundzie jesiennej w Orle grali: M.Kopaszewski, D.Borecki, J.Tomiałojć, M.Kamiński, Mar.Bajor, G.Śladewski, Sz.Mielniczek, M.Pawłowski, Mat.Bajor, W.Markiewicz, D.Wegiera, R.Kubiś, Ł.Jóźwiak, S.Kuczkowiak, P.Kuczkowiak, K.Hrynowiecki, G.Nalepiński, H.Kubiś, N.Wernicki,M.Czajkowski, D.Pawlak, R.Pawlak, P.Gapys, A.Fiuk, M.Dudzik,