Dwa zwycięstwa zespołów Orła

• autor: Morcin_20, 2009-09-20 20:26

Orzeł Szlichtyngowa - Sokół Ciosaniec 6-5 (2-2)

Orzeł Szlichtyngowa - Zenit Myszęcin 4-1 (2-0)

To była piłkarska niedziela w Szlichtyngowej. Na boisku miejscowym odbyły się dwa spotkania. O godz. 12:00 zespół Juniorów Orła podejmował Sokół Ciosaniec, a o 15:30 rozpoczął się mecz klasy okręgowej Orzeł Szlichtyngowa - Zenit Myszęcin.

Mecz juniorów był bardzo dobrym widowiskiem z dużą ilością bramek. Spotkanie dobrze rozpoczęli goście, którzy już po 10 minutach prowadzili 2-0. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy juniorzy Orła zdołali wyrównać. Kontaktowa bramka na 2-1 padła z rzutu karnego wykonywanego przez Pawła Moskalewicza, a wyrównanie padło po dobrej akcji całego zespołu zakończona celnym strzałem Pawła Borowskiego. Drugą połowę znowu dobrze rozpoczęli goście, którzy szybko strzelili trzy gole i było 2-5. Od tego momentu goście z Ciosańca uwierzyli, że mecz jest już wygrany i dali zepchnąć się do defensywy. Doskonałe akcje Orła, kończyły się golami Pawła Borowskiego, który był bohaterem tego meczu. Zwycięską bramkę zdobyli gospodarze w 80 minucie i po tym golu sędzia zakończył mecz. wynik 6-5 dla Orła.
Była to pierwsza wygrana w tym sezonie po dwóch klęskach na wyjeździe. Następny mecz juniorzy zagrają dopiero 11 października z Koroną Kożuchów na własnym boisku.

autor: ~anonim 2009-09-21 18:58:37

avatar Gratuluje kolejnego zwycięstwa  u siebie oby tak do końca wszak nasze boisko jest takim utrudnieniem dla przeciwnika że zanim wyjdzie z szoku że ma tam grać w piłke to już jest 2:0 potem jeszcze sie kogoś przerysuje ze dwa razy i trzy punkty sa w szlichtyngowej. Brawa dla całego zarządu za zdobycie licencji dla tego pastwiska.

autor: czaja11 2009-09-21 21:26:33

Profil czaja11 w Futbolowo Juz czlowieku nie przezywaj,na kazdym boisku trzeba umiec grac,jest utrudnieniem dla kazdego,dla nas rowniez.Nie jeden zespol wyjechal od nas z trzema punktami i jakos potrafili wygrac a Ty to i na hali bys w kępe zarył...;) Gwiazdor sie znalazl...

autor: ~anonim 2009-09-21 22:15:52

avatar Oczywiście ze na kazdym boisku trzeba umiec grac tylko ze u was nie ma boiska. To raczej pastwisko gdzie ktoś bez wyobrazni wkopał dwie bramki. Mozesz mówić co chcesz ale te góry i pagóry to skandal. Jak można coś takiego dopuścić do gry.

autor: Virtus 2009-09-21 22:27:25

Profil Virtus w Futbolowo Fakt, boisko pozostawia wiele do życzenia ale z zaufanych źródeł ;) wiem, że wkrótce rozpoczną się prace zmierzające do poprawienia warunków gry. Co się natomiast tyczy meczu no to cóż ... dostaliście 4:1 ... podejrzewam zatem, że nawet nawierzchnia jak na polu golfowym by wam nie pomogła. Pozdrawiam.

autor: ~AnaStazY 2009-09-21 22:33:53

avatar do anonimnajwidoczniej można te boisko dopuścić do gry .jak coś Ci się nie podoba , to nast razem jak będziesz w Szlichtyngowej nie wchodź na te boisko jak masz tak pier...Pozdro dla Gwiazdeczek z innych druzyn

autor: ~anonim 2009-09-22 09:21:20

avatar Zgadza przegraliśmy jak najbardziej zasłużenie bowiem nie podjeliśmy żadnej walki i w tym meczu przeciwnik był lepszy ponieważ potrafi wyzwolić z siebie ogromne cech wolicjonalne podobnie było z alfą wiem o tym bo byłem na meczu i za to ogromny szacunek natomiast to boisko pozwala na taką gre bo jest małe i nierówne co dla zawodników dobrze wyszkolonych technicznie a niepośadającym warunków do walki jest ogromnym utrudnieniem. Zawodnicy Orła z nr. 4 i 8 to dobrzy piłkarze ale reszta dużo nadrabia ambicją co na dużym i równym boisku może być za mało i to widać choćby po meczu z Kunicami. My również nie mamy dobrej murawy ale boisko ma niemal max wymiary i do tego jest proste jak stół więc jak przyjedziecie do nas postaramy sie zrewanrzować a dla Orła zycze powodzenia choć za tydzień na lotnisku w Zbąszynku moje słowa znajdą potwierdzenie.

autor: ~DON 2009-09-22 10:31:22

avatar Na normalnych boiskach nie będziecie  istnieć tak jak w gubinie, podobnie bedzie w zbaszynku

autor: ~anonim 2009-09-27 19:48:13

avatar I tak jak pisałem wcześniej moje słowa dzisiaj znalazły potwierdzenie przegrana z syrena 7:1 mówi sama za siebie. Na normalnym boisku o odpowiednich wymiarach Orzeł nie istnieje bo tam trzeba grać w piłke a tego wasi zawodnicy nie potrafią ale na waszym małym i skandalicznie nierównym boisku wystarczy sie troche porozpychać wejść ostro wślizgiem poobijać przeciwnika i do tego wszystkiego nie trzeba za dużo biegać bo wszędzie jest blisko i trzy punkty można dopisać. Ktos powiedział że oba zespoły mają takie same warunki wiec tak cię zastanawiam gdybym zagrał z Tigerem Woodsem w golfa ale na polu ryżowym? Możecie sie irytować ale ten kto dopuścił te pastwisko do gry był nienormalny i juz.

autor: Virtus 2009-09-28 00:07:05

Profil Virtus w Futbolowo No cóż ... porównywanie umiejętności piłkarskich piłkarzy Zenitu Myszęcin do wirtuozerii Tigera Woodsa w grze w golfa to dopiero jest skandal :)